Magyar English
A Bajnok Csapat köszöntése!2016 / 17 Magyar Bajnoka: Szolnoki Dózsa-Közgép, Gratulálunk!Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger (9-6) - bajnoki döntő 2. mérkőzésSzolnoki Dózsa-Közgép–A-Híd-OSC-Újbuda (10-8)2017-ben ismét döntőt játszunk!Szuperkupa 2016, Szolnok - Eger (14-9)Megvan az ötödik kupagyőzelmünk!Vízilabda edzőtábor lehetőség a Szolnoki Vízilabda Arénában
Legfrissebb
2017-05-26 00:00:00
Bent vagyunk a döntőben!

Csapatunk, a Szolnoki Dózsa-Közgép 7–5-re legyőzte a ZF-Egert a Bajnokok Ligája Budapesten zajló hatos döntőjének pénteki elődöntőjében, és bejutott a szombati fináléba, ahol a címvédő horvát Jug Dubrovnik lesz az ellenfele, amely némi meglepetésre 10-9-re legyőzte az olasz Pro Reccót.

Nyári vízilabda tábor és úszásoktatás

Kedves Szülők!

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani nyári programjainkat. Kínálatunkban szerepel úszó és vízilabda tábor illetve kezdőknek úszásoktatás is.

Várjuk jelentkezésüket!

2017-05-25 00:00:00
Az Egerrel játszunk a döntőért

A magyar bajnoki címvédő csapatunk, a Szolnoki Dózsa-Közgép csapata péntek este kezdi meg szereplését a Bajnokok Ligája hatos döntőjében. Mint tudjuk a világ legrangosabb pólós klubtornájának a budapesti Duna Aréna ad otthont. Az impozáns létesítmény, ezzel tornával nyitja meg kapuit, júliusban ugyanitt rendezik meg az úszó világbajnokság küzdelmeit, érdekesség, hogy a vb-pólótornájának a margitszigeti Hajós Alfréd uszoda lesz a helyszíne.

Kezdődik a hatos döntő

Bár csapatunk, a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP nélkül rendezik az első játéknapot a BL hatos döntőjében, a csapat már csütörtökön elutazik Budapestre. Előtte azonban szerdán kettőt-, a csütörtöki indulást megelőzően pedig egyet edzett még.

Hatvannyolc érmet szerzett csapatunk

A Szolnoki Dózsa-Közgép csapata soraiból 40 úszópalánta indult a tiszaföldvári régióversenyen. Igaz, tartalékos volt a szolnoki együttes, mert hat versenyzőjük az angliai Challange-versenyen állt rajthoz, ahol kupagyőzelmet szereztek.

Tabella
vissza

2017-03-10
A kapuban Kardos Gergő
megosztom a facebook-n

Mint hireltük csapatunk a Szolnoki Dózsa-Közgép rangadót nyert az Eger ellen. Az összecsapás egyik hőse a 21 esztendős hálóőr Kardos Gergely volt, aki remek formában őrizte a szolnoki kaput – 21 lövésből 14 labdát hárított, 67 százalékos biztonsággal.

- Minden meccsre úgy készülök, hogy bármikor bevehető legyek – mondta az egykori juniorválogatott Gergő. – Most kedden délelőtt tudtam meg, hogy én leszek a kezdőkapus, mert Viktor, aki az egyik példaképem betegséggel bajlódik. Szerencsére jól sikerült az első védésem, meg a második is, nagyon igyekeztem, szerintem nem okoztam csalódást. Szerencsére a fiúk nagyon sokat segítettek a jó blokkjaikkal, mindezek nagyon kellettek a sikerhez. Végig jól éreztem magam, örülök a győzelemnek és annak, hogy a BL csoportunkban és a bajnokságban is átvettük a vezetést. Tudjuk, hogy most jön java, a folytatásban is nehéz meccsek várnak ránk. A magam módján én is megpróbálok segíteni, de a lényeg jó csapatszellem, amiben nincs nálunk hiány.