Magyar English
SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–A-HÍD-OSC-ÚJBUDA (13–10)SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–PANNERGY-MISKOLCI VLC (15–8)Szolnoki Dózsa-Közgép–AN Brescia (olasz) 8–4Szuperkupa 2016, Szolnok - Eger (14-9)Megvan az ötödik kupagyőzelmünk!Vízilabda edzőtábor lehetőség a Szolnoki Vízilabda Arénában
Legfrissebb
2017-04-22 00:00:00
Kardos Gergő védése döntött

A bajnoki címvédő Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 10–9-re legyőzte az OSC-t az ob I elődöntőjének harmadik meccsén, ezzel megnyerte az egyik fél hetedik pontjáig tartó küzdelmet, s bejutott a fináléba, ahol az Egerrel csap össze a bajnoki címért.

A döntőért száll vízbe csapatunk

Közelednek az éremcsaták, a négyből két csapat, az Eger és a Ferencváros is ellenfélre vár. Közülük a Ferencváros tűnik könnyebb vetélytársnak, de a zöldsapkások csak a harmadik helyért érdekeltek így velük az eldöntő két résztvevője, a Szolnok és az OSC sem szeretne pólózni. Inkább az Eger ellen játszana mindkét csapat, hiszen Hosnyánszky Norberték már döntősök, páholyból várnak ellenfelükre. Ma este legkésőbb fél nyolc magasságában fog kiderülni, hogy a hazai pályán játszó Szolnoki Dózsa-Közgép vagy az OSC lesz a trónkövetelő Eger vetélytársa.

2017-04-19 00:00:00
Csak a harmadik meccs dönt a fináléról

Az OSC 7–6-ra legyőzte csapatunkat, a Szolnoki Dózsa-Közgépet az ob I elődöntőjének második meccsén, így 6:6-ra egyenlített az egyik fél hetedik pontjáig tartó küzdelemben.

Csapatunk egy győzelemre a finálétól

Az Eger már készülhet a fináléra, ellenfele azonban még nem ismert. Szerda este negyed tíz után viszont akár már meg is lehet a döntő másik résztvevője. Ehhez annyi szükségeltetik, hogy csapatunk nyerjen az OSC otthonában is.
Hiába a húsvét, nem volt ünnepi hangulatban Cseh Sándor szombat este. Pedig az elődöntő első mérkőzését megnyerte a Dózsa. Ám a 13-10 során mutatott játék nem volt olyan, amilyenért tűzijátékokat lőnének a Vízilabda Arénában.

2017-04-16 00:00:00
Lépéselőnyben csapatunk

Döntetlenről indult a Szolnok– OSC elődöntőmeccs. Az előzményekről annyit, hagy a középszakaszban második volt a Szolnok, míg az OSC harmadik.  Érdekesség, hogy az alapszakaszban mindkét csapat idegenben nyert (Szolnokon 14-11-re az OSC, míg a fővárosban 11-7-re a Dózsa, ezért 3-3-as döntetlenről indult a pólóspárbaj. Tudni kell, hogy az egyik fél 7 pontjáig tart a párharc. Nos a szombat esti meccs után már csak egy pontot kell szereznie a címvédő szolnoki csapatnak, amely óriási csatában 13-10-re legyőzte fővárosi vetélytársát.

Tabella
vissza

2017-04-12
Valóság lehet az álomból…
megosztom a facebook-n
Összesen: 1 kép

dr. Nyerges Zsolt , a Szolnoki Vízilabdázásért Alapítvány elnöke több lapnak is interjút adott a napokban. Többek között csapatunkról, a Szolnoki Dózsa-Közgépről is beszélt. Ebből idézünk most.

- Már a vízilabda Bajnokok Ligája csoportköreinek befejezése előtt biztos a Szolnok helye az elődöntőben. Mennyire elégedett a csapat eddigi teljesítményével?

- Büszke vagyok erre az eredményre, ami hatalmas lehetőség is a csapatunknak. Két évvel ezelőtt már ott voltunk a Final Six-ben, és tavaly is jól szerepeltünk, de az idei csoportgyőzelemmel rögtön bejutottunk a legjobb négy közé. Ez azt jelenti, hogy egyetlen meccset kell megnyernünk ahhoz, hogy a döntőbe kerüljünk. Mostanában gyakran álmodom arról, hogy megnyerjük a Bajnokok Ligáját, ezt az álmomat a múlt héten megosztottam a csapattal is, az öltözőben. És megígérték, hogy ezt megcsináljuk.