Magyar English
A világ legjobb vízilabda csapata 2017-ben a Szolnok-KÖZGÉP csapata! Gratulálunk!!!Bent vagyunk a döntőben!A Bajnok Csapat köszöntése!2016 / 17 Magyar Bajnoka: Szolnoki Dózsa-Közgép, Gratulálunk!Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger (9-6) - bajnoki döntő 2. mérkőzésSzolnoki Dózsa-Közgép–A-Híd-OSC-Újbuda (10-8)2017-ben ismét döntőt játszunk!Szuperkupa 2016, Szolnok - Eger (14-9)Megvan az ötödik kupagyőzelmünk!Vízilabda edzőtábor lehetőség a Szolnoki Vízilabda Arénában
Legfrissebb
2017-06-23 00:00:00
Győzelemmel tisztelegtek Hollóy Tamás emléke előtt

Csapatunk, a Szolnoki Dózsa-Közgép nyerte azt az utánpótlás-tornát, amit a klub nem régiben elhunyt klubigazgatója, Hollóy Tamás emlékére rendezett meg a Vízilabda Arénában.

2017-06-20 00:00:00
Utánpótlás tornát rendezünk Hollóy Tamás emlékére

Február óta sajnos már nincs velünk, Hollóy Tamás, aki országszerte ismert sportember volt. Egykoron testnevelőként végzett, és dolgozott, súlyemelő versenyző volt, majd az utóbbi sportágban szakedzőként és nemzetközi versenybíróként is ténykedett. Az utóbbi közel négy évtizedben mint sportvezető tette a dolgát, többek között a 17 évig működő Szolnoki MÁV-MTE egyetlen ügyvezető elnöke volt. Tizennyolc esztendeig pedig a Szolnoki Dózsa-Közgép vízilabdacsapatánál, mint klubigazgató dolgozott.

2017-06-15 00:00:00
Madridban csapatunk, Mezei Tomi itthon maradt

A világbajnokságra készülő magyar férfi vízilabda-válogatott csütörtökön elutazott Madridba, ahol – többek között – hat-hét közös edzésen vesz rész Spanyolország legjobbjaival.

Remekelt csapatunk Szentesen

Óvodától az olimpiáig elnevezésű versenyt rendeztek Szentesen. A seregszemlén 37 csapat, köztük a Szolnoki Dózsa-Közgép fiataljai is rajthoz álltak. A szolnoki együttes soraiban 44 úszópalánta indult. Remek teljesítményt nyújtottak a dózsás versenyzők, akik a negyedik helyen végeztek az összetett pontversenyben.

2017-06-13 00:00:00
Pólósaink is segítik a megelőzést

Új programot állított össze a rendőrség a nyári szezonra, mellyel arra hívnánk fel a figyelmet, hogy miként előzzük meg azokat a tipikus nyári fürdőzéses, nyári szezonhoz köthető bűncselekményeket, mint például a strandlopások. Ehhez a megyei rendőr-főkapitányság és a Szolnoki Rendőrkapitányság közösen megkereste a BL-győztes Szolnoki Dózsa-Közgép vízilabda csapatát, amelynek tagjai hitelesen tudnák felhívni a figyelmet ezekre a veszélyekre, hiszen ők ízig vérig a vízhez köthetőek – ismertette az akció lényegét Erdős Csaba, a megyei rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési előadója.

Tabella
vissza

2017-06-15
megosztom a facebook-n
Összesen: 2 kép

– Nagyon elégedettek voltunk a csapattal, és azt hiszem beszélhetek kollégám, Mohi Márk nevében is – mondta Szekeres Szilvia, a Dózsa vezetőedzője. – A sok, ilyenkor szokásos iskolai osztálykirándulás miatt a gyerekek edzésszáma nem volt elegendő az utóbbi időszakban, és emiatt nem is számítottam különösebben jó eredményekre de most is volt aki rácáfolt erre. Az országos-bajnokságra készülő Gál Bence és Kalcsu György Zsombor olyan jó időeredményeket úsztak, hogy bízhatunk benne helyt fognak állni a jövő heti győri viadalon. A 7-8-9 éves „első versenyes” gyerekeinkre is büszkék lehetünk, mert ők is remek teljesítményt nyújtottak.

Szoboszlai Mira (2007): 50 m mell
4x50 m gyorsváltó (Kalcsu, Mátray, Kusnyár, Gál)
4x50 m gyorsváltó (Mézes, Pádár, Volter, Hegyi)

BL - versenynaptár

A magyar bajnoki címvédő szolnoki csapat 10-5-re legyőzte, a horvát Jug Dubrovnik együttesét, és ezzel megnyerte a Bajnokok Ligáját.