Magyar English
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP–A-HÍD-OSC-Újbuda (11–9)SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–TISZAVIRÁG-SZEGED-DIAPOLO (12–8) - MKSZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–UVSE-HUNGUEST HOTELS (18-5)Nyári táborok az Arénában!Vízilabda edzőtábor lehetőség a Szolnoki Vízilabda Arénában
Legfrissebb
2014-11-25 00:00:00
A KSI-nél vendégeskedik csapatunk

Komoly erőpróbák előtt áll csapatunk, a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP, amely szombaton, hazai pályán 16 órakor rajtol a Bajnokok Ligájában. Az ellenfél a horvát olimpiai bajnokokkal megtűzdelt Primorje Rijeka együttese lesz.

2014-11-24 00:00:00
Szurkolói buszok a Magyar Kupa döntőre

Jövő pénteken és vasárnap Szentesen rendezik meg a Theodora Magyar Kupa négyes döntőjét. A szolnoki klub ingyenes szurkolói buszokat indít a Kurca-parti városba, előbb a december 5-i kupa-elődöntőre, majd szükség szerint a december 7-i fináléra is. A szurkolóknak csak belépőjegyeiket kell megváltaniuk.

Bérletek a Bajnokok Ligája mérkőzésekre
Fennállása során először szerepelhet a legrangosabb nemzetközi kupasorozat, a Bajnokok Ligája főtábláján a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP csapata. A rajt szombaton délután négy órakor, a Vízilabda Arénában lesz, ahol a horvát Primorje Rijeka csapata vendégeskedik majd.
2014-11-23 00:00:00
A vártnál is könnyebb győzelem a fővárosban

A Honvéd–Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP nem is oly rég még szorosabb meccsnek ígérkezett, ezúttal azonban a vendégek kilenc góllal győztek. A Szolnok az első negyedet 3–0-ra, az utolsót 4–0-ra nyerte meg.

2014-11-21 00:00:00
A fővárosban szerepel szombat este csapatunk

Az évadban először fog a fővárosban játszani csapatunk, a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP, amely a Honvéd vendégeként csobban a medencébe ma este hat órakor a Kőér utcai uszodában.

Holnaptól lehet átvenni a bérleteket a BL sorozatra

Felhívjuk kedves vendégeink, szurkolóink figyelmét, hogy a 2014.11.29-én induló BL sorozatra érvényes bérleteket, holnaptól (2014.11.22) lehet átvenni az Aréna pénztárjában.

2014-11-19
Varga Dumi négy gólt vágott

Biztos győzelemmel kezdte meg szereplését a világbajnoki címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott a 2014/15-ös világliga-sorozatban. A kedd este Debrecenben vívott mérkőzésen Benedek Tibor csapata hét góllal nyert a szlovákok ellen az európai A selejtezőcsoportban, amelyben Görögország és Románia kapott még helyet.

2014-11-18
Jegy- és bérletrendelés a Rijeka elleni BL-meccsre

November 29-én, jövő szombaton 16 órakor csapatunk a horvát Rijeka ellen kezdi meg szereplését a Bajnokok Ligájában, a nyitány hazai pályán, vagyis a Vízilabda Arénában lesz. Akik nem jutnak ki az uszodába, azok a Sport2 Tv jóvoltából a képernyő előtt szurkolhatnak csapatunknak.

2014-11-18
Játékosaink válogatottban

Ideiglenes lakhelyként Debrecent jelölheti be személyi okmányaiba a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP valamennyi magyar válogatott játékosa. A listavezető csapat péntek este a cívis városban játszott bajnoki mérkőzést és nyert 18-8-ra, majd közülük heten vasárnap is vízre szálltak a Varga Tamás által szervezett gálamérkőzésen.

2014-11-14
Jó kis edzőmeccset játszottunk

Az OSC elleni BL siker után alig 48 órával csapatunk Debrecenbe csobbant medencébe.Varga Dumiék semmit nem bíztak a véletlenre már az negyedben fölényesen vezettek, a végén már tíz gólos különbség alakult ki a felek között.

2014-11-13
Ilyen meccsek kellenek... - A Rijeka ellen kezdünk
Mint jelentettük a Bajnokok Ligája 12-es főtáblájára jutott csapatunk, miután 11-9-re legyőzte az OSC-t a páros csata második szolnoki meccsén.
 A lefújás a telt háznyi közönség óriási ünneplésben részesítette a csapatot, amely még soha nem szerepelt ilyen magasságokban a nemzetközi kupaporondon.
2014-11-12
Felülmúltuk az OSC-t

Csapatunk, a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP jutott a Bajnokok Ligája 12-es főtáblájára, mivel a selejtező utolsó fordulójának visszavágóján 11-9-re legyőzte a OSC-t. A főtáblán - ahol két hatos csoportban küzdenek majd a résztvevők az úgynevezett Final Sixbe kerülésért - már ott van a Eger együttese.

2014-11-11
Nyernünk kell az OSC ellen!

Holnap este hét órakor a tiszaligeti Vízilabda Arénában rendezik az OSC–Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP vízilabda BL-selejtező visszavágóját. A 11-11 után tagadhatatlanul a Dózsa az esélyes, ám az esély önmagában még soha nem nyert semmilyen meccset.

2014-11-11
Az Egerrel találkozunk a kupaelődöntőjében

A Magyar Vízilabda Szövetségben elkészítették a Magyar Kupa négyes döntőjének sorsolását, ennek eredményeképpen összekerült az Eger és a Szolnok, a másik elődöntőben a Honvéd az OSC-vel meccsel - írta az mvlsz.hu. A négyes döntőt Szentesen rendezik december első hétvégéjén.

2014-11-09
Szentesen folytatjuk a kupában

Könnyedén lépett tovább csapatunk, amely szünetig ötgólos előnyt szerzett a lelkesen játszó Szegeddel szemben, a végén pedig hattal győzött. Csapatunk tehát biztosan kettős győzelemmel, 22-15-ös gólkülönbséggel jutott a Magyar Kupában a legjobb négy közé. A Final-Fourt várhatóan december 6-7-én rendezik Szentesen.

2014-11-08
Az elődöntő kapujában csapatunk

Az elmúlt három évadban kupagyőztes Szeged a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP vízilabda-csapatának vetélytársa a Magyar Kupa negyeddöntőjében. Párharcuk szombaton este kezdődött a csongrádi fővárosban.A második negyedben 4-4-es állás után robbantott a szolnoki legénység, innentől két-három góllal tartottak előrébb, mint a házigazdák, végül 10-7-es győzelmet arattak. A visszavágót vasárnap 18 órakor rendezik a tiszaligeti Vízilabda Arénában.

2014-11-08
Vasárnap este fogadjuk a Szegedet

Két nap alatt letudják a Magyar Kupa negyeddöntőit a férfi csapatok. A Szeged tavaly csúnya tréfát művelt a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP csapatával, hiszen a Vízilabda Aréna avatóján nyert a kupadöntőben. Ám azóta jelentősen meggyengült az immáron Varga Péter irányította háromszoros kupagyőztes.

2014-11-05
Szépségdíjas gólokat lőttünk

A vízilabda-bajnokság hatodik fordulójában az újonc, fiatalokból álló UVSE csapatát fogadta a Dózsa. Kis Gábor nyitotta meg a gólok sorát a 61. másodpercben, a gólzsákot pedig Vámos Márton zárta be fél perccel a lefújás előtt. A szolnoki gárda nagy kedvvel játszva szépségdíjas gólokkal szórakoztatta a publikumot.

2014-11-05
Helyesbítés!

HÉTFŐTŐL kaphatók a jegyek a BL visszavágóra!

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - A-Híd OSC Újbuda
2014. november 12. 19:00, Vízilabda Aréna Szolnok

Jegyek elővételben vásárolhatók 2014.november 10-től a Vízilabda Aréna pénztárában.

Nyitva tartás: Hétfőtől péntekig 11:00-19:00

2014-11-04
Előbb az újoncot fogadjuk

Csapatunk szerdán este hat órakor az újonc UVSE ellen játszik a bajnokságban, szombaton és vasárnap pedig a Szegeddel a Magyar Kupában.

2014-11-03
Remekeltek úszóink Szoboszlón

A napokban Hajdúszoboszlón rendezték meg a Hungarospa Kupa elnevezésű úszóversenyt. Az üdülővárosban 12 ország 690 versenyzője állt rajthoz. A Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP fiataljai ezúttal is helyt álltak a népes és erős mezőnyben.

2014-11-01
Nagy csatában nyertünk

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP nagy csatában 8–7-re nyert a Kaposvár otthonában a bajnokság 5. fordulójában. A szolnoki csapat –  amely az utolsó előtti percben szerezte Sztefan Mitrovics révén szerezte meg a győztes gólt – így egyedül maradt százszázalékos a bajnokságban, és továbbra is vezeti atabellát.

2014-10-31
Magabiztos győzelem Békéscsabán

A Szolnoki Vizilabda Sport Club gyermek és serdülő csapata a bajnokság harmadik fordulójában Békéscsaba csapata ellen szállt vízbe. Mindkét csapat magabiztos játékkal, parádés megoldásokkal színesített meccsen begyűjtötte a jól megérdemelt 3 pontot.

2014-10-31
A Tiszaligetben fog eldőlni a továbbjutás

Igazi, hamisítatlan magyar pólót láthattak a nézők a fővárosban. Ahogy arra számítani lehetett, a Bajnokok Ligája főtáblájáért vívott, OSC–Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP páros csata nem dőlt el az odavágón, hiszen 11-11-es döntetlen született.

2014-10-30
Döntetlent játszottunk a fővárosban

Mint várható volt óriási, fej-fej melletti nagy csatát hozott az OSC-Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP BL párharc első szerdai fővárosi ütközete, melyen 11-11-es döntetlent játszottak a felek. A visszavágót november 12-én játsszák a Vízilabda Arénában. A páros csata győztese Bajnokok Ligája főtáblájára, vagyis a legjobb 12 együttes közé jut.

2014-10-29
A BL főtábláért csatázunk az OSC-vel

Szerdán este a fővárosban, a Nyéki Imre uszodában indul az OSC-Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP párharc, melynek tétje a Bajnokok Ligája főtáblájára jutás.

2014-10-27
Már kaphatók a jegyek az UVSE bajnoki mérkőzésre

Jegyek elővételben már kaphatók a Vízilabda Aréna pénztárában a Szolnoki Dózsa-Közgép -  UVSE- Hunguest H. bajnoki mérkőzésére.

2014-10-27
OSC - Szolnok Bajnokok Ligája mérkőzés információk

Jegyek szerda (2014.10.29) reggeltől átvehetőek a Vízilabda Aréna pénztárában 08:00-tól, vagy az indulás előtt a Pelikán parkolóban.

2014-10-25
Közönségszórakoztató játékkal nyertünk

A szombati pólómatiné szép számú közönséget vonzott a Vízilabda Arénába. Nem is csalódtak a szurkolók, hiszen remek előadást láthattak a szolnoki gárda jóvoltából.

2014-10-24
Tisza-parti csapatok csatáznak

Újabb rangadót játszik a Szolnoki Dózsa-Közgép csapata, amely szombaton 11 órakor a elmúlt három évad kupagyőztesét, bajnoki bronzérmesét, a Szeged legénységét fogadja a tiszaligeti Vízilabda Arénában.

2014-10-22
Viharos meccsen, rangadót nyertünk Egerben

A címvédő Egert 10-9-re verte csapatunk,a Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP a bajnokság harmadik fordulójában, a hevesi fővárosban szerda este lejátszott bajnoki rangadón.

2014-10-22
Belépők és szurkolói buszok az OSC-meccsre

Tegnap sorsoltak a Bajnokok Ligájában, csapatunk az OSC-vel találkozik az oda-visszavágós párharcban. Első meccset október 29-én rendezik meg Budapesten, a Nyéki Imre uszodában, míg a visszavágóra november 12-én kerül sor a tiszaligeti Vízilabda Arénában.

2014-10-21
Már kaphatok a jegyek a szombati mérkőzésre

A jegyek elővételben is megvásárolhatóak a mérkőzést megelőző 5 napon belül a Vízilabda Aréna pénztárában. (Nyitva tartás: Hétfőtől péntekig 11:00-től 19:00 óráig), illetve e-mailben megrendelhetőek az szvsc@vizilabda-szolnok.hu címen.

2014-10-21
Az OSC-vel küzd csapatunk a BL főtábláért

Egy biztos a ZF-Eger után lesz még egy magyar csapat a Bajnokok Ligája főtábláján, mert a harmadik kvalifikációs szakaszra összekerült a két versenyben lévő együttesünk, a Szolnoki Dózsa-Közgép és az A-Híd-OSC-Újbuda.